Galeria Urody Arkadius

USŁUGI

Tel: (22) 723 37 08 lub 781 54 07 77

Email: podkowa@galeriaarkadius.pl

Strona www: http://galeriaarkadius.pl/

Adres: ul. Gołębia 26,
05-807, Podkowa Leśna

Galeria Urody Arkadius to sieć salonów, w których jakość oferowanych usług w zakresie fryzjerstwa, stylizacji paznokci oraz medycyny estetycznej utrzymywana jest zgodnie z najwyższymi standardami. Wykonujemy usługi tylko na markowych kosmetykach najwyższej klasy. Oferujemy wiele nowoczesnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, których celem jest pielęgnacja ciała oraz podkreślenie naturalnego piękna. Pracujemy na urządzeniach medycznych najwyższej klasy, dedykowanych do depilacji laserowej twarzy i ciała. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi mezoterapii igłowej, mikroigłowej, karboksyterapii, zamykania naczynek oraz wiele innych.

Fryzjerstwo i stylizacja paznokci to ciągłe poszukiwanie nowych trendów. Nasi specjaliści nieustannie śledzą zmieniająca się modę i oferują najnowsze rozwiązania pochodzące od światowych kreatorów mody.

Wiemy, że podstawą wykonywania usług na najwyższym poziomie jest wykwalifikowana i wyszkolona kadra pracownicza. Zespół naszych specjalistów nieustannie podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w prestiżowych, krajowych i zagranicznych targach, sympozjach i szkoleniach zakończonych wydaniem stosownych certyfikatów.

Wchodząc do salonu Galeria Urody Arkadius, mogą być Państwo pewni, że przy filiżance dobrej kawy będziecie obsłużeni „od stóp do głów”.